Beni Affet 1083. Bölüm Özeti Fragmanı 26 Aralık Pazartesi

Beni Affet 1083. Bölüm Özeti Fragmanı 26 Aralık Pazartesi

Cüneyt ameliyattan çıkıp iyileşme sürecine girer. Feride kendini köşeye sıkıştıran Zühre’den kurtulamaz ve ona Sedat’la yaşadığı geceyi anlatmak zorunda kalır. Zühre çılgına döner. Osman Zühre’deki tuhaflığı sezer.

Her şeyden habersiz olan Cüneyt ameliyata alınır. Sedat ise geçmiş olsun bahanesiyle hastaneye gelince Kozanlar gerilir. Zühre ise Sedat’ın ve Feride’yle konuşmasına şahit olur. Feride’nin bir şeyler gizlediğinden şüphelenen Zühre, Feride’yi takip eder. Feride, Zühre’nin ona sorduğu soru karşısında şok olur.

beni-affet-yeni-fragman-ozeti

Bahar ise Onur’a olan hisleriyle yüzleşemez ve Onur’a ters davranır. Onur bunu daha fazla kaldıramaz ve evi terk eder. Ancak Demir’in belalıları Bahar’ın yanına gelir ve beklenmedik bir gelişme yaşanır. Mahir ve Ceylan’ı ise sert bir yüzleşme bekler.

https://www.youtube.com/watch?v=RXz4mXzRcMY

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler:
Eklenme Tarihi: 22 Aralık 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Beni Affet 1083. Bölüm Özeti Fragmanı 26 Aralık Pazartesi (2 Yorum)

  1. Bitsin bu rezil dizi rezilik diz boyu guzelim diziye azina etiler yazik guzelim diziye oynamasini bilmiyolar niye biyle oyuncular aliyonuz diziye ceylan surtugu neriman cadisi sedat ciksinar diziden nezaman final

  2. Boyle guzelim diziye maf etiler yazik etiniz beee artik final olsun ceylan defolsun neriman gebersin kaderim cocugu olsun ini ani birakin beni affet dizisinde boynuz bol yazik guzelim diziye