Aşk Laftan Anlamaz Neden Bitti Final Yaptı, Başka Kanala Transfer Olacak mı?

Show Tv Aşk Laftan Anlamaz Dizisi Neden Bitti Final Yaptı, Başka Kanala Transfer Olacak mı?

Hande Erçelin Başrolünde oynadığı ve ilk bölümleri ile çok ilgi gören dizide sona doğru yaklaşıyoruz. Show Tv de ekrana gelen ve çarşamba akşamları yayınlanan Aşk Laftan Anlamaz Dizisi Neden Bitiyor Final Yapıyor, Başka Kanalda Devam Edecek mi? sorusuna cevap vereceğiz bu konuda.

ask-laftan-anlamaz-dizisi-bitiyor-mu-final-mi-yapiyorAşk Laftan Anlamaz Dizisi eskisi gibi izlenmez oldu. Yayınlanmaya başladığı yaz aylarında oldukça iyi reytingler kazanmış olan dizi zamanla izlenme oranlarını kaybetti. Zaman geçtikçe Aşk Laftan Anlamaz Dizisinin reytingleri düşmeye başladı.Peki Aşk Laftan Anlamaz Neden izlenmiyor reytingleri düşük çıkıyor?: Dizide senaryodan kaynaklanan sebeplerle sürüklerici bir konu yok. Ayrıca dizinin başından beri başrollerin uyumsuzluğu konuşuldu durdu. Ancak asıl mesela Çarşamba günü büyük bir rekabet var dizilerin arasında.Kara Sevda No 309 gibi çok reyting alan dizilerin yanısıra Poyraz Karayel ve 26 Ekimde başlayan Diriliş Ertuğrul da Aşk LAftan Anlamaz dizisinin reytinglerini olumsuz etkiledi izlenme oranlarını iyice düşürdü. Reklam kazançları düşen dizi final kararı aldı.

ask-laftan-anlamaz-hangi-kanala-gececek-transfer-olacakAşk Laftan Anlamaz Dizisi başka kanala geçer mi transfer olur mu? Elbette olabilir.. Hande Erçel gibi popülaritesi yüksel bir güzelin dizisi illaki transfer edilmek istenir, Acun Ilıcalının diziye talip olduğu ancak yapımcıyla görüşmesinin sonuçsuz kaldığı yazılmıştı. Belkide dizi fox tv ye geçer. Tabi bunun için izleyicinin istekli görünmesi ve kanal değişikliğinde izlenebilir bir kitle olması gerekli.. Bakalım zamanla göreceğiz gelişmeleri..

Sizce Aşk Laftan Anlamaz Dizisi bitmeli mi? Yada başka kanal transfer olmalı mı? Lütfen görüşlerinizi yorumlarınızı aşağıya yazın. Şimdiden Teşekkür ederiz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu Hakkında Yorum Yazar mısın?

Aşk Laftan Anlamaz Neden Bitti Final Yaptı, Başka Kanala Transfer Olacak mı? (28 Yorum)

  1. Kesinlikle bitmesin bu diziyi cooook seviyorum her hafta merakla onu beklerken nasıl bitebilir seyircilerin nasıl bırakıp gidebilir

  2. Bitmesin.Hayat Murat birbirlerine çok yakışıyolar.Gerçek hayattada birlikte olsalar.Emre uyuzunu diziden çıkarsınlar.

  3. hayır bitmesin hayat murat birbirlerine çok yakışıyor.Gerçak hayattada beraber
    olsalar.Emre uyuzunu diziden çıkarsınlar.

  4. hayır ya bıtmesın çok güzel bır dızı çok severek ızlıyoruz ve yenı bölümlerını beklıyoruz kara sevda dızısını sonlandırsınlar poyraz karayelı bırde

  5. pardon bilmiyordum yorumumu gördüğünüzü özür dilerim inşallah aşk laftan anlamaz dizisi final yapmaz

  6. aşk laftan anlamaz çok çok çok çok güzel bir dizi ben 3. sınıfa gidiyorum bu kadar güzel bir dizi görmedim her cumartesi günü saat 20 00 de evde oluyorum bence aşk laftan anlamaz dizisi final yapmasın ve aşk laftan anlamaz dizisi başka bir kanala geçmeli ve başka bir gün olmalı

Etiketler: , , , , Eklenme Tarihi: 26 Ekim 2016