Aşk Laftan Anlamaz Neden Bitti Final Yaptı, Başka Kanala Transfer Olacak mı?

Show Tv Aşk Laftan Anlamaz Dizisi Neden Bitti Final Yaptı, Başka Kanala Transfer Olacak mı?

Hande Erçelin Başrolünde oynadığı ve ilk bölümleri ile çok ilgi gören dizide sona doğru yaklaşıyoruz. Show Tv de ekrana gelen ve çarşamba akşamları yayınlanan Aşk Laftan Anlamaz Dizisi Neden Bitiyor Final Yapıyor, Başka Kanalda Devam Edecek mi? sorusuna cevap vereceğiz bu konuda.

ask-laftan-anlamaz-dizisi-bitiyor-mu-final-mi-yapiyorAşk Laftan Anlamaz Dizisi eskisi gibi izlenmez oldu. Yayınlanmaya başladığı yaz aylarında oldukça iyi reytingler kazanmış olan dizi zamanla izlenme oranlarını kaybetti. Zaman geçtikçe Aşk Laftan Anlamaz Dizisinin reytingleri düşmeye başladı.Peki Aşk Laftan Anlamaz Neden izlenmiyor reytingleri düşük çıkıyor?: Dizide senaryodan kaynaklanan sebeplerle sürüklerici bir konu yok. Ayrıca dizinin başından beri başrollerin uyumsuzluğu konuşuldu durdu. Ancak asıl mesela Çarşamba günü büyük bir rekabet var dizilerin arasında.Kara Sevda No 309 gibi çok reyting alan dizilerin yanısıra Poyraz Karayel ve 26 Ekimde başlayan Diriliş Ertuğrul da Aşk LAftan Anlamaz dizisinin reytinglerini olumsuz etkiledi izlenme oranlarını iyice düşürdü. Reklam kazançları düşen dizi final kararı aldı.

ask-laftan-anlamaz-hangi-kanala-gececek-transfer-olacakAşk Laftan Anlamaz Dizisi başka kanala geçer mi transfer olur mu? Elbette olabilir.. Hande Erçel gibi popülaritesi yüksel bir güzelin dizisi illaki transfer edilmek istenir, Acun Ilıcalının diziye talip olduğu ancak yapımcıyla görüşmesinin sonuçsuz kaldığı yazılmıştı. Belkide dizi fox tv ye geçer. Tabi bunun için izleyicinin istekli görünmesi ve kanal değişikliğinde izlenebilir bir kitle olması gerekli.. Bakalım zamanla göreceğiz gelişmeleri..

Sizce Aşk Laftan Anlamaz Dizisi bitmeli mi? Yada başka kanal transfer olmalı mı? Lütfen görüşlerinizi yorumlarınızı aşağıya yazın. Şimdiden Teşekkür ederiz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu Hakkında Yorum Yazar mısın?

Aşk Laftan Anlamaz Neden Bitti Final Yaptı, Başka Kanala Transfer Olacak mı? (54 Yorum)

Etiketler: , , , , Eklenme Tarihi: 26 Ekim 2016