Adını Sen Koy Yener Ömeri Vurdu Ömer Ölecek Mi Diziden Çıkacak Mı?

Adını Sen Koy Yener Ömeri Vurdu Ömer Ölecek Mi Ne Olacak?

Adını Sen Koy cuma günkü bölümde Yener Ömer ve Zehranın kaldığı dağ evini bulur. Onları orda yalnız görünce kendisine hakim olamaz. Zaten dağ evine gelmesinin amacı da Ömeri vurmaktadır. Ömere silah çeker ve Ömeri vurur.

Ömer ölecek mi diziden çıkacak mı? Merak etmeyin Adını Sen Koy seyircisi Ömer ölmeyecek tabi ki.  Ömerin yarası için hastaneye götüren Zehra eve dönmek istese de Ömer Ayşenin hastalığından ve bu durumu duymasını istemediğinden dolayı dağ evinde iyileşene kadar kalacaklar. Ömerin öldüğünü sanan Yener bir süre ortalarda gözükmeyecek.

Hem herşeyde bir hayır var derler ya bu vurulma da Zehranın Ömeri şefkat göstererek iyi etmesini sağlayacak. Ve ikili bu dağ evinden birbirlerine aşık olarak ayrılacaklar. Ömer ve Zehra için bu felaket çok güzel bir aşkla sonlanacak. Ama aşklarıı birbirlerine itiraf etmeyecekler.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler:
Eklenme Tarihi: 3 Ocak 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Adını Sen Koy Yener Ömeri Vurdu Ömer Ölecek Mi Diziden Çıkacak Mı? (4 Yorum)

  1. Tioları takip hiç doğru gelmiyor değişik değişik yazılıyor evet diyorum ama doğru cikmiyosadece konuşarak anlatana inaniyoruz gerisi boş yazan kardeşinden bi halt olmaz zehraylada ömer beraber olamaz yani şaha kaldırdı çocukları ezdi ömer zehrayi ezer bi halt olmaz artık onları ayirdibile zehra gidiyo aleve çanak tutuyo arkadaşım omerle alevi bir yap zehrayi şut la iyi olur sonra diziyi izleyecek adam bulursun bizler ömer ve zehra için varız uyuz olduk yaxana dizide sogutuyosun varsın olsun yeni diziler başlıyor bu hafta sadece göz ata caz yine aynı omerle zehra beraber olmazsa bay bay

    • Aynen zehrayla ömer ayrılırsa kesinlikle seyretmicez zaten yeterince üzüntü var türkiyemde birde diziye üzülemem