Adını Sen Koy 5 Ocak Perşembe Özeti Video (79. Bölüm)

Adını Sen Koy 5 Ocak Perşembe Özeti Video (79. Bölüm)

Adını Sen Koy da perşembe günü olacakları paylaşalım. Asyanın okula gitmesinin ardından Ayşenin hastalığı tekrar kendini gösterir ve Ayşe bayılır. Nihat hemen hastaneye götürür ve nedenini sorar. Nihat bu sefer Ayşenin hastalığını öğrenecek mi tepkisi ne olacak?

Ömer Zehranın gerçek annesi olmadığını öğrendiği Sevime bu kadar üzülmesini istemez. Onu sakinleştirmek ve yanında olmak ister. Yener konağa gelir ama amacına ulaşamaz. Bu yüzden de Ömer ve Zehrayı takip eder.

Ömer Zehrayı dağ evine götürmüştür. Zehra Ömere karşı artık çok soğuk değildir.  Dağ evinde çift iyice yakınlaşacaktır. Çünkü sadece ikisi vardır ortamda. Tabi arkalarından gelip hain planlar yapan Yener vardır bir de.

Yener Ömere ne yapacak? Ayşe ve Nihat arasında hastalık sorunu nasıl çözülecek? Adını Sen Koy 5 Ocak Perşembe fragmanını ve özetini sizlerle paylaşıyoruz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler:
Eklenme Tarihi: 2 Ocak 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Adını Sen Koy 5 Ocak Perşembe Özeti Video (79. Bölüm) (4 Yorum)

  1. Diziye biraz mantık gelsin.En basitinden polis bu kadar aciz olamaz.Sürekl yoğun bakımdan adam kaçıyor.Bu kadar içten bakışmaya dil çözülür.Mesela insanın doğasına aykırı.

  2. Polis sevimin bicakladigi adamin teline niye bakmaz yada omer en son kimle konuşmuş diye hakkaten biraz mantik

  3. Polis sevimin bicakladigi adamin teline niye bakmaz yada omer en son kimle konuşmuş diye hakkaten biraz mantik