Adını Sen Koy 10-11 Ocak 82. 83. Bölüm Özeti Fragmanı

Adını Sen Koy 82. 83. Bölüm Özeti Fragmanı 10- 11 Ocak Çarşamba

Adını Sen Koy da 82. ve 83. bölümde neler olacak? Ömeri vurup kaçarken Tayfun yetişir. Tayfun Yeneri bir güzel dövüyor ve onu hapse atıyor.  Ömer ve Zehra da dağ evinde kalırlar. Birbirlerine başka açıdan bakmaya başlarlar.

Alev Ömer ve Zehranın halinden şüphelenir ve onları takibe alır. Mehtap abisinin Zehra yüzünden hapse girdiğini öğrenir ve Zehradan intikam almaya çalışır. Mehtap bir kaç bölüm boyunca bulamaz Zehra’yı. Ama en sonunda Ömeri ve Zehrayı şirkette beraber görür. Mehtap çok şaşırır.

Adını Sen Koy yeni hafta ile ilgili bilgileri sizlerle paylaşacağız. Mehtap intikamını nasıl alacak? Yener hapisten çabuk çıkabilecek mi? Ömer geçen sefer onu affetmişti. Şimdi affedecek mi, kim çıkaracak Yeneri?

Yener Ömer ve Zehranın peşini bırakacak mı? Oda çıkınca intikam peşine düşecek mi? Ömer ve Zehraya dağ evi çok iyi gelecek. Herkesten herşeyden uzak kalmak ikisinin birbirini anlamasına sebep olacak ve aralarında aşkı alevlendirecek.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler:
Eklenme Tarihi: 9 Ocak 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Adını Sen Koy 10-11 Ocak 82. 83. Bölüm Özeti Fragmanı (4 Yorum)

  1. zehra abisini almaya gitmiştir zehra ömerden vaz geçmez ömer zehranın babasına inşaatta düştüğü zaman dava açtıkları içinmi yardım edecek ona öylemi