30 Aralık Cuma Ankara Kırıkkale Kırşehir Çankırı Çorum Okullar Tatil Mi?

30 Aralık Cuma Ankara Kırıkkale Kırşehir Çankırı Çorum Okullar Tatil Mi?

Ülkemizdeki yoğun yağış sebebiyle 29 Aralık perşembe günü bir çok ilimiz kar tatiline girmişti. 30 Aralık Cuma günü de Ankara Kırıkkale Kırşehir Çankırı Çorumdaki kar çok yağdığı için Okullar Tatil Mi? tatil olacak mı sorusu ile yazan yorum yapan çok ziyaretçimiz var.

Özellikle Ankara Kırıkkale ve Kırşehir civarındaki yoğun kar yağışından sonra kar kalınlığı 20 cm buldu. Bu yüzden ulaşım durma noktasına geldi. Kar yağışının devam etmesinden dolayı Valilikler tarafından 30 Aralık cuma gününün de tatil edilen tüm şehirleri aşağı sıraladık. Tüm resmi duyurular akşam saatlerine doğru yapılacaktır.

Sizlere valilikler tarafından yapılan açıklamaları anında buradan duyuracağız. Lütfen takip etmeye devam edin. Sayfamızı arada yenileyip yeni haberleri ve tatil bilgilerini ekledikçe görebilirsiniz.. Yorum kısmına il veya ilçenizin tatil olup olmadığını sorabilirsiniz..

30 ARALIK TATİL HABERLERİ SON DAKİKA

SAAT 20.10: Sakarya’da yoğun kar yağışı nedeniyle yarın eğitime ara verildiği bildirildi.

SAAT 20.12:  MANİSA (İHA) – Manisa’nın Kula ilçesinde yoğun kar yağışı nedeniyle taşımalı sistemle eğitim gören öğrenciler için okullar bir gün tatil edildi.

SAAT 20.15: Kastamonu İhsangazi ilçesinde kar yağışı nedeniyle yarın okullar tatil edildi. İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünden yapılan yazılı açıklamada, ilçe merkezinde başlayan ve etkisini gece boyunca sürdürmesi beklenen kar yağışı nedeniyle ilçe genelindeki tüm okullarda 30 Aralık Cuma günü eğitime 1 gün ara verileceği duyuruldu.

SAAT 20.51 – Çanakkale’de Eğitime Kar Engeli Etkili olan kar yağışı ve kış şartları nedeniyle Çan, Yenice ve Ayvacık ilçelerindeki ilk ve orta dereceli okullarda yarın eğitime bir gün ara verildiği bildirildi.

SAAT 20.53-  İKİ İLÇEDE KAR TATİLİ Burdur’da yoğun kar yağışının etkili olduğu Altınyayla ve Çavdır ilçelerinde ilk ve orta dereceli okullar yarın tatil edildi.

SAAT 21.50- Eskişehir merkezde kar yağışı nedeniyle eğitim ve öğretime bir gün daha ara verildi. 30 Aralık cuma

SAAT 22.03- ANKARADA KAR YAĞIŞI GECE SAATLERİNDE ARTACAK VE SABAHA KADAR SÜRECEK. VALİLİKTEN TATİL AÇIKLAMASI BEKLENİYOR..

SAAT 22.19- Bolu’da kar yağışı nedeniyle il merkezi ve bağlı köylerde okullar 1 gün tatil edildi.

SAAT 22.32- Manisa Valiliği tarafından cuma günü kar nedeniyle bazı yerleşim birimlerindeki okulların tatil edildiği açıklandı.

SAAT 23.02- Konya il merkezinde ve 10ilçelesinde okullar kar yağışı ve buzlanma sebebiyle 30 Aralık Cuma günü tatil edildi.

SAAT 23.17 Ankara’da kar yağışı nedeniyle okullar 30 Aralık Cuma günü de tatil edildi.

SAAT 23.18 Kırıkkale’de de tatil haberi.. Meteoroloji’nin uyarıları gözönünde bulundurularak Kırıkkale merkez ve ilçelerde 30 Aralık’ta eğitime 1 gün ara verilmiştir. İyi tatiller.

Bursa Valiliği kötü hava koşulları nedeniyle Büyükorhan, Harmancık, Keles ve Orhaneli ilçelerinde bulunan ilk, orta öğretim okullarda eğitime 30 Aralık Cuma günü ara verdi.

Kocaeli Valiliği, kar yağışı nedeniyle 30 Aralık Cuma günü il genelinde ilk ve orta dereceli okulları bir gün süreyle tatil etti. Yarın ayrıca kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan engelli ve hamile personel idari izinli sayılacak.

Uşak Valiliği’nden yapılan açıklamaya göre “Taşıma Merkezi Okullarda” eğitime bir gün ara verildi.

Bilecik’te ilk ve orta dereceli okullar, olumsuz hava koşulları nedeniyle 30 Aralık Cuma günü tatil edildi.

Balıkesir’in Dursunbey ilçesinde ilk ve orta dereceli okullar yarın da tatil edildi.

Çanakkale’de kar yağışı nedeniyle 3 ilçede okullar yarın da tatil edildi. Çan, Yenice ve Ayvacık ilçelerinde bugün eğitime ara verilen ilk ve orta dereceli okullar yarın da tatil edildi.

Manisa’nın Kula ilçesinde yoğun kar yağışı nedeniyle taşımalı sistemle eğitim gören öğrenciler için okullar bir gün tatil edildi.

Çankırı’da olumsuz hava şartları nedeniyle okullarda eğitime ara verildi.

Nevşehir’de yoğun kar yağışı nedeniyle il genelinde eğitim ve öğretime 1 gün (Cuma) ara verildi.

Burdur’un bazı ilçelerinde yoğun kar yağışı nedeniyle okullar yarın tatil edildi.

Mersin Valiliği, hava koşulları nedeniyle okullar ile kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan hamile ile engelli personel için 30 Aralık Cuma günü da tatil kararı alındığını duyurdu.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 29 Aralık 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın

30 Aralık Cuma Ankara Kırıkkale Kırşehir Çankırı Çorum Okullar Tatil Mi? (47 Yorum)

    • Ankara’da bugün akşam saatlerinden sonra tekrar başlayacak kar yağışının yarın sabah saatlerine kadar aralıklarla devam edeceği ve yerde ki mevcut karın üzerine 5-7 cm kadar yeni kar örtüsü meydana getireceği tahmin ediliyor. Tatil kararı gece 12 ye kadar verilmiş olacak. sayfayı yenileyin arada..

  1. Kırıkkale valiliğin resmi sayfasına ulaşamıyorum dışarıda ise yaprak kımıldamıyor sizce tatil etmişler midir?

    • Meteoroloji’nin uyarıları gözönünde bulundurularak Kırıkkale merkez ve ilçelerde 30 Aralık’ta eğitime 1 gün ara verilmiştir. İyi tatiller.