15 Ocak Pazar Kısmetse Olur Kimler Elendi Yeni Gelen Kim? (Açıklandı)

Kısmetse Olur 15 Ocak Pazar Kimler Elendi Yeni Gelen Kim?

Kısmetse Olur da pazar günü haftanın finali yayınlanan bölümünde sizlere açıklıyoruz kimlerin elendiğini. Bu hafta yine kızlar ve erkekler evinden birer kişi eleniyor. Yani sürpriz kutudan çeki alan evini koruyamaz yazısı çıktı. Bu yüzden de hem erkekler hem kızlar evinden elenenlerin yerine de eve iki kişi giriş yapacak.

Pazar günü Kısmetse Olur da eve kim girecek? Yoksa eve yeni gelen gelin damat adayını pazartesi günkü bölümdemi gösterecekler göreceğiz. Kısmetse Olur da tüm bilgileri sizlerle bir hafta öncesinden paylaşıyoruz. Çekimlerden sonra tüm bilgiler bize bizden size gidiyor.

Kısmetse Olurda elenen kişiler Barış ve Gizem.. Barış zaten Gamze’den olumsuz yanıtı aldı. Bu yüzden de Barışta evde yalnızdı. Gizem Akından olumlu yanıt bekledi ama Akın Gizem’e yakın davranmadı. Bu yüzden de ikisinin elenmesi de kimseyi üzmedi.

Evden iki kişi elendiğine göre eve sizce kim giriş yapar? Eski adaylardan olursa kim olsun istersiniz? Yoruma yazabilirsiniz…

Kısmetse Olur da hem gelin erkek adaylar evine yeni gelen isim kim? Kimin için geldi? Bilgileri yine ilk bu sayfadan öğreneceksiniz? Yoruma yazınız.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler:
Eklenme Tarihi: 7 Ocak 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın

15 Ocak Pazar Kısmetse Olur Kimler Elendi Yeni Gelen Kim? (Açıklandı) (18 Yorum)

  1. kizlardan Hazal Babalik ve ya Melis Buse Betkaya gelsin. Erkeklerden ise kim geliyorsa gelsin. Aykut, Ayça, Semih, Gökan sakin ama sakin gelmesin. Mumkunse Sibel de çiksin.

  2. Lutfen hazali alin iceri o gozel bir ask yasamagi hakk ediyir lutfen alin iceriye onu mence berkerle hazal olur

  3. bence gókhan gelsin sibel icin cok yanniz kaldi gecen sezonda danyelenin ûztûne gittiler emreye olan hislerini söyleyemedi o adnan varya bütûn ilişkıleri kizkaniyor eleneceyi günû sabirsizlaniyorum

  4. EGER GOKHAN’IN EVE GELME HAKKI VARSA SEMiH MiLYON KERE HAKKA SAHiP!!!TABii Ki ASKLARINI GASPETTiGi iCiN YAPIMIN DA BUYUK GUNAHI OLAN CIFT
    * HAZSEM * GELMELi EVE…